Jan Landvojtovič

Janu Landvojtovičovi je 56 let. Pracuje v areálu bývalé Poldovky, na Dříni, jako operátor výpočetní techniky.
Ve Slaném žije 32 let. Je znám svými vysokými nároky nejen na svou rodinu (manželku a dva syny), ale na všechny, kteří s ním pracují.
Je aktivním sportovcem, pro kterého je sport srdeční záležitostí.
Po řadu let pracoval s mládeží v SK Slaný jako trenér i jako klubový funkcionář. Nyní pracuje s futsalisty klubu HRASL Slaný.
Je rovněž předsedou Bytového družstva Na Dolíkách 504.
Je důsledný a zodpovědný. Není mu vlastní plýtvání prostředků a snaží se dělat vše pro spokojený život svých spoluobčanů.
Odpočinek si dopřává na svém biku, kterým projíždí okolí i vzdálenější místa, jak čas dovolí.
Rád by se zasadil především za bezpečnost ve městě i na silnicích. Aby byla bezpečnost zajištěna pro všechny, ať je to občan, chodec nebo řidič.
V případě svého zvolení do zastupitelstva města Slaný chce pracovat pro své město a obyvatele tak, aby se nemusel stydět a mohl jít „klidně“ spát s vědomím, že udělal maximum.