Pavel Nepil

Pavlu Nepilovi je 53 let, pracuje jako manažer soukromé společnosti. Již více jak dvacet let se věnuje i organizování futsalových soutěží, řadu let i z pozice člena Komise futsalu Fotbalové asociace České republiky. Několik let rovněž působil jako předseda Sportovní komise Rady královského města Slaný. Právě jako dlouholetý sportovní funkcionář oceňuje především jasně deklarovaný zájem o výraznější podporu sportu ve Slaném. V této jemu blízké oblasti podporuje především projekt na výstavbu nové sportovní haly ve Slaném, bez které není další rozvoj sportu, a to především sportů sálových, v našem městě reálný. Zajímavá je rovněž snaha o znovuzavedení sportovních tříd do některé z našich základních škol.  Jeho snahou je rovněž pokračovat ve spravedlivé a transparentní formě dotování slánských sportovních organizací a oddílů.
I on si uvědomuje, že je nutné dořešit problém parkovacího domu. Problém, který všem občanům ve Slaném zanechává jako nechtěný dar stávající vedení slánské radnice. A to se všemi jeho dluhy, technickými problémy, právními spory a celou zbytečností tohoto stomilionového projektu.
Chce také pracovat na zlepšení dopravní situace ve Slaném. Především pak v oblasti kruhového objezdu U brodu, ale i na některých dalších místech Slaného.
V případě svého zvolení do zastupitelstva se chce zasadit o to, aby každý problém byl řešen spravedlivě, transparentně a pouze ve prospěch královského města Slaný.